Školní vánoční jarmark

Školní vánoční jarmark

V prosinci se u nás ve škole konal prodejní vánoční jarmark. Všechny třídy v průběhu předchozích měsíců pracovaly a připravovaly několik ručně vyrobených dárků a sladkostí. Děti s radostí prezentovaly a samy prodávaly své výrobky, zatímco rodiče si užívali vánočního nakupovaní. Celkový výdělek z jarmarku poputuje na aktivity pro děti. Před samotným jarmarkem jsme si společně zazpívali vánoční koledy, zhlédli taneční vystoupení, které si pro nás připravila děvčata a po skončení jarmarku jsme završily vánoční atmosféru posezením a povídáním si u cukroví a koled.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a samozřejmě všem, kteří nás podpořili svoji návštěvou. Maminkám děkujeme za připravené pohoštění.

1300 975 Základní a Mateřská škola Opatovec