Den pro rodiče, spaní ve škole

Den pro rodiče, spaní ve škole

Ve středu 29. 5. naše škola pořádala tradiční „Den pro rodiče“ spojený s přespáváním dětí ve škole. Týmy složené z dětí a jejich rodičů poměřily své síly tentokrát v 6 netradičních a zajímavých disciplínách: HOOKBRUČ, MOLKKY, SPIKEBALL, OGOSPORT, KANJAM A SPIN LADDER. Všichni si vedli výborně! Velice děkujeme všem soutěžícím za jejich sportovní nadšení a skvělou náladu a vítězným týmům gratulujeme!
Součástí odpoledne bylo také společné opékání špekáčků. Vyšlo nám krásné počasí, tudíž si děti po odchodu rodičů mohly ještě pohrát venku na hřišti. A pak hurá na pizzu! Tu nám k večeři upekly naše paní kuchařky. No a potom už následovalo chystání spacáků a karimatek a volný program. Děti se dívaly na pohádky, hrály hry a nesměla chybět ani diskotéka! Večer jsme zkoušeli před školou pozorovat hvězdy z dalekohledu, který nám půjčil žák 5. třídy Dominik.
Ráno jsme si sbalili svá nocležiště, nasnídali se, chvíli jsme se učili a poté jsme se vydali na hřiště, kde na nás čekali páni hasiči ze Svitav s opravdovým hasičským autem.
Celá akce se krásně vydařila a těšíme se opět za rok.

1333 1000 Základní a Mateřská škola Opatovec