Zahradní slavnost

Každoročně se na zahradní slavnosti školka loučí s předškoláčky, škola s páťáky, kteří od nás odcházejí do jiných škol na druhý stupeň, a ta letošní zahradní slavnost se nesla v duchu loučení dvojnásob. Po 38 letech svého působení ze školy odchází do důchodu naše milá paní ředitelka, Mgr. Dana Procházková. Pro děti, kolegyně i rodiče nebylo loučení vůbec jednoduché. Pro školu toho za celé roky udělala opravdu hodně, pro děti byla vždy spravedlivou paní učitelkou, pro kolegyně oporou a inspirací a pro rodiče jistotou, že škola jde tím správným směrem a že dětem je v ní dobře. Přejeme jí touto cestou ještě jednou, ať se jí i nadále daří a vždy se za námi ráda vrací. Její nástupkyní se od nového školního roku stává paní učitelka z naší školy, Mgr. Olga Štilárková, které přejeme hladký vstup do své nové funkce a i nadále školu plnou spokojených dětí.
Našim šikovným páťákům – Natálce, Amálce, Járovi a Dominikovi přejeme, ať se jim v jejich nových školách daří přinejmenším stejně tak dobře jako u nás. Rádi je budeme i nadále vídat a sledovat jejich další úspěchy.