21. 5. 2022 Den pro maminky

Po dvouleté přestávce jsme připravili na Den matek program s názvem Láska kvete v každé době. Inspirováni celoročním projektem ,,Trocha historie nikoho nezabije“ jsme nacvičili několik vystoupení. Děti ze školní družiny ve vystoupení Praprapradávno předvedly, jak se žilo v pravěku. Prvňáčci zahráli, jak to asi bylo s příchodem starých Slovanů na naše území. Čtvrťáci a páťáci zaujali veselou, veršovanou dramatizací pověsti Dívčí válka. Malí Šikulové pak první půli ukončili návrat do minulosti vyprávěním o Karlu IV. Po přestávce se více tančilo, děvčata a chlapci z kroužku Šikulů nachystali vystoupení s názvem Marnivá sestřenice, O mlsné princezně a Jiná doba, jiný tanec. Celé vystoupení jsme oživili hrou na flétny a písněmi. Hlavně písnička Maminčin perník, která zazněla na závěr, měla velký úspěch. Další fotky budou přidány později.

[Best_Wordpress_Gallery id=“349″ gal_title=“21. 5. 2022 Den pro maminky“]

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka