17. 1. – 21. 1. Lyžařský výcvik v Čenkovicích

Lyžařský výcvik proběhl od 17. 1. do 21. 1. Letošní školní rok jsme se domluvili, že na lyžařský výcvik pojedeme do Čenkovic.  V pondělí byly děti rozděleny podle svých schopností do skupinek. Pokročilí lyžaři lyžovali na těžších kopcích už od pondělí. Mírně pokročilí lyžaři a úplní začátečníci nejdříve jezdili na malém svahu. Další den mírně pokročilí už lyžovali na velkém kopci. Začátečníci přešli na velký kopec, až se naučili zatáčet a zastavit. Největší překvapení pro nás všechny bylo, že i děti ze školky ve čtvrtek lyžovaly na velkém kopci. Dětem se týden v Čenkovicích jistě líbil a doufáme, že za rok nám to opět vyjde.

[Best_Wordpress_Gallery id=“311″ gal_title=“17. 1. 2022 Lyžařský výcvik“]

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka