24. 5. 2022 Den pro rodiče

V úterý 24. 5. odpoledne proběhl ve škole Projektový den pro rodiče. Program letošního dne pro rodiče vycházel z celoročního projektu ,,Trocha historie nikoho nezabije“. Všechny úkoly byly založeny na kreativitě soutěžících družstev. Prvním úkolem bylo vytvořit z přidělených kostek jednu prostorovou stavbu z České republiky. Dalším úkolem bylo uhádnout pověsti na základě obrázku nebo části textu, spojit známé historické dvojice k sobě a vyluštit zašifrovaný text. Dále rodiče s dětmi museli házet míč na mamuta, poskládat ohniště, složit puzzle, najít princezně ztracené korále, složit co nejvíc staveb z kostek nebo dát dohromady identikit hledané osoby. Došlo i na pokusy, kdy družstva hledala jed v lahvičkách. Na závěr byly oceněny nejen nejlepší týmy, ale všichni, co se snažili. Pak už si děti užívaly dobrodružství při spaní ve škole.

[Best_Wordpress_Gallery id=“347″ gal_title=“24. 5. 2022 Den pro rodiče“]

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka