9. 9. 2021 Projektový den Čeho se báli pralidé?

Ve čtvrtek 9. 9. proběhl ve škole první projektový den na téma Čeho se báli pralidé? Děti byly na začátku rozděleny do skupinek. Jejich úkolem bylo plnit úkoly na 8 stanovištích. Na 1. stanovišti se dozvěděly něco o úrazech a nemocech. Na 2. stanovišti děti vytvářely plakát, který upozorňoval na nějaké nebezpečí. Na dalších stanovištích vyhledávaly důležité pojmy na internetu. Vypracovaly pracovní list, pomocí kterého se dozvěděly, jak se mají chovat při mimořádných situacích. Dále nacvičovaly scénku, pomocí které ostatním dětem ukázaly, jak se mají chovat, když je někdo cizí láká do auta, když se ztratí, když jsou samy doma, když jsou svědkem přepadení nebo požáru. Dětem se projektový den moc líbil.

[Best_Wordpress_Gallery id=“303″ gal_title=“9. 9. 2021 Projektový den“]

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka